Orange uspokaja swoich klientów, że jest dobrze przygotowany na zbliżające się wakacje.
– Gdziekolwiek nie pojedziemy nad morze, czy w góry, zazwyczaj chcemy mieć szybki internet. Wiemy o tym i jak co roku przygotowaliśmy naszą sieć mobilną na wzmożony ruch w regionach turystycznych – zapewnia operator.
Mobilne stacje bazowe Orange ustawił w 8 lokalizacjach: Lądek Zdrój (włączona), Dąbki i Dębki (planowane uruchomienie dzisiaj), Wicie, Rowy i Kołobrzeg (od 30 czerwca), Łeba (od 3 lipca) oraz Jastarnia (od 10 lipca).
Większość z tych stacji będzie obsługiwać technologię 5G w paśmie C, która świetnie sprawdza się w miejscach o dużym zagęszczeniu użytkowników i zapewnia wyższy komfort korzystania z usług mobilnych.